Reklama

Nielegalne papierosy trzymał w aucie i mieszkaniu

06/02/2024 07:45

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z łomżyńskiej Krajowej Administracji Skarbowej przejęli ponad 750 paczek nielegalnych papierosów oraz 15,5 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Mieszkaniec naszego miasta przechowywał kontrabandę w samochodzie i mieszkaniu.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży zatrzymali do kontroli w pobliżu łomżyńskiej targowicy samochód osobowy kierowany przez 59-letniego mężczyznę.

- Podczas przeszukania auta mundurowi znaleźli w bagażniku papierosy pochodzące z przemytu oraz tytoń bez polskich znaków akcyzy. Tytoniową kontrabandę funkcjonariusze zabezpieczyli również w mieszkaniu 59-latka. W sumie w ręce Służby Celno-Skarbowej wpadło 757 paczek nielegalnych papierosów oraz 15,5 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy - informuje podlaska KAS.

Reklama

Wobec mieszkańca Łomży wszczęto postępowanie, grozi mu kara grzywny. 

Źródło: podlaska KAS/ oprac. mylomza.pl
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości