Reklama

Łomża: Nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany przez KAS

09/02/2024 08:10

Funkcjonariusze KAS zlikwidowali salon z nielegalnymi grami hazardowymi w Łomży. Jedna osoba usłyszała zarzuty z kodeksu karnego skarbowego.

Mundurowi ustalili, że w jednym z łomżyńskich lokali działa nielegalny salon gier hazardowych. Kontrola wykazała, że lokal był wyposażony w monitoring służący do selekcji wchodzących klientów. 

- Funkcjonariusze zabezpieczyli 7 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Oprócz maszyn zajęto dwa telefony komórkowe, notatki z zapiskami dot. prowadzenia gier oraz ponad 6 tys. zł. Część gotówki była ukryta w koszu na śmieci. Obsługująca lokal 34-letnia kobieta usłyszała zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom - informuje podlaska KAS.

Reklama

Za nielegalne gry hazardowe grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo za każde nielegalne urządzenie nakładana jest kara w wysokości 100 tys. zł. 

 

Źródło: podlaska KAS
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości