Reklama

Łomża. Nowa siłownia w ZSS [VIDEO]

05/11/2020 09:19

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży mogą już korzystać z nowej siłowni, która powstała w budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

- W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować panu prezydentowi, całemu miastu, za możliwość nabycia takiego sprzętu - mówi Łukasz Kacprowski, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży. - Te marzenia się ziściły, bo nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, przychodzą tutaj ćwiczyć, bić swoje rekordy.

ZSS zakupił nowoczesny sprzęt, który jest dostosowany do możliwości fizycznych uczniów. Od niedawna mogą oni korzystać m.in. z trzech rowerków pionowych, jednego poziomego, atlasu czy ławeczki.

Reklama

- Obiecujemy, że będziemy dbać o naszą kondycję fizyczną, pomimo trudnej sytuacji w kraju - dodaje Kacprowski.

Więcej w materiale VIDEO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości