Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży mogą już korzystać z nowej siłowni, która powstała w budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.
- W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować panu prezydentowi, całemu miastu, za możliwość nabycia takiego sprzętu - mówi Łukasz Kacprowski, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży. - Te marzenia się ziściły, bo nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, przychodzą tutaj ćwiczyć, bić swoje rekordy.
ZSS zakupił nowoczesny sprzęt, który jest dostosowany do możliwości fizycznych uczniów. Od niedawna mogą oni korzystać m.in. z trzech rowerków pionowych, jednego poziomego, atlasu czy ławeczki.
- Obiecujemy, że będziemy dbać o naszą kondycję fizyczną, pomimo trudnej sytuacji w kraju - dodaje Kacprowski.
Więcej w materiale VIDEO