Łomża: Piekielnie mocny Dodge zderzył się z ambulansem [FOTO]

01/04/2019 08:33

Jeden z najmocniejszych sedanów dostępnych na rynku zderzył się z ambulansem transportowym na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego i ul. Reymonta w Łomży. Według naszych ustaleń kierowca busa wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z ulicy Reymonta.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 7:00 w obrębie skrzyżowania Al. Piłsudskiego i ul. Reymonta w Łomży. Prawdopodobnie kierujący renault wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z ul. Reymonta i zderzył się z dodgem chargerem, który mocą mógłby obdarzyć kilka innych pojazdów.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kierowca renault został ukarany mandatem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/12/2024 09:21

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości