Reklama

Łomża: Po cmentarzu spacerowała świnka. Poszukiwany właściciel! [FOTO]

30/03/2020 10:12

Niewielka świnka wietnamska postanowiła wybrać się w miniony piątek na samotny spacer po Łomży, który zakończył się dopiero na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej. Teraz trzeba odnaleźć jej właściciela.

Pogoda w piątek rzeczywiście zachęcała do spacerów, zatem nie dziwi, że świnka postanowiła się przejść. Na szczęście wybrała trasę oddaloną od centrum Łomży - została zauważona w rejonie bloku przy ul. Kamiennej. Uciekinierkę udało się zatrzymać dopiero na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej.

Zwierzę przebywa  w lecznicy OAZA (ul. Wojska Polskiego 129 B) i czeka tam na swojego właściciela.

Co rzeczywiście spowodowało, że świnka wyszła na samotny spacer? Tego pewnie się już nie dowiemy. Doszły nas słuchy, że nie złożyła ona żadnych wyjaśnień.

Reklama

fot. OAZA Lecznica Dużych i Małych Zwierząt

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości