Reklama

Łomża: Skasowane barierki i uszkodzony peugeot [FOTO]

22/05/2019 10:04

Kierowany przez 20-letnią kobietę peugeot uderzył wczoraj (21.05) w barierki oddzielające pasy ruchu Szosy Zambrowskiej w Łomży. Do zdarzenia doszło przed godz. 20:00.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu wczoraj (21.05) o godz. 19:50. 20-letnia kierująca białym peugeotem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w barierki oddzielające pasy ruchu.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Funkcjonariusze zakwalifikowali je jako kolizję i nałożyli na młodą kierującą mandat karny. Kobieta była trzeźwa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości