Reklama

Łomża: Spokojnie, to „tylko” kolizja [FOTO]

11/03/2019 16:46

Mercedes i skoda zderzyły się na skrzyżowaniu ulic: Szosa Zambrowska i Księżnej Anny. Kolizja wyglądała na groźną, mimo wszystko odbyło się bez osób poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.

W wyniku zderzenia ze skodą mercedes wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej.

- Kolizja, niewielkie utrudnienia – zrelacjonował zderzenie na ul. Szosa Zambrowska aspirant Marcin Gawryluk, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości