Mercedes i skoda zderzyły się na skrzyżowaniu ulic: Szosa Zambrowska i Księżnej Anny. Kolizja wyglądała na groźną, mimo wszystko odbyło się bez osób poszkodowanych.
Do zdarzenia doszło około godziny 16.
W wyniku zderzenia ze skodą mercedes wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej.
- Kolizja, niewielkie utrudnienia – zrelacjonował zderzenie na ul. Szosa Zambrowska aspirant Marcin Gawryluk, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.