Wynikiem 4-3 na korzyść Urzędu Miejskiego zakończył się czwartkowy mecz zorganizowany z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Łomżyńscy żołnierze musieli uznać wyższość zawodników z Ratusza, ale wynik nie był tego dnia najważniejszy.
Mecz pomiędzy łomżyńskimi żołnierzami i drużyną Urzędu Miejskiego rozpoczął się o godz. 13:00 na boisku "Orlik" przy ul. Bernatowicza. Drużyny na murawę wprowadzone zostały przez członków Bractwa Kurkowego, a przed pierwszym gwizdkiem odśpiewano hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Pracownicy Ratusza ostatecznie pokonali mundurowych 4-3.
Warto podkreślić, że drużyna UM Łomża wystąpiła dzisiaj w koszulkach z nowym logo promocyjnym miasta. Podczas wydarzenia rozdawano biało-czerwone flagi. Wydarzenie zorganizowano w ramach obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.