Reklama

Łomża: Volkswagen uderzył w latarnię przy Placu Niepodległości [FOTO]

22/03/2019 14:01

WV Bora wjechał w latarnię przy Placu Niepodległości w Łomży. Samochodem kierował młody mężczyzna. Służby zabezpieczają miejsce zdarzenia. Są utrudnienia w ruchu

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 13:30 w rejonie skrzyżowania Placu Niepodległości z ul. Kierzkową w Łomży. Młody mężczyzna kierujący granatowym volkswagenem bora uderzył tam w latarnię, która uległa uszkodzeniu.

Na miejscu pojawiły się służby, aby zabezpieczyć miejsce zdarzenia i wyjaśnić jego okoliczności. Siła uderzenia nie była duża, kierowcy prawdopodobnie nic się nie stało.  Ruch w tamtym miejscu jest utrudniony.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości