WV Bora wjechał w latarnię przy Placu Niepodległości w Łomży. Samochodem kierował młody mężczyzna. Służby zabezpieczają miejsce zdarzenia. Są utrudnienia w ruchu
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 13:30 w rejonie skrzyżowania Placu Niepodległości z ul. Kierzkową w Łomży. Młody mężczyzna kierujący granatowym volkswagenem bora uderzył tam w latarnię, która uległa uszkodzeniu.
Na miejscu pojawiły się służby, aby zabezpieczyć miejsce zdarzenia i wyjaśnić jego okoliczności. Siła uderzenia nie była duża, kierowcy prawdopodobnie nic się nie stało. Ruch w tamtym miejscu jest utrudniony.