Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 16-letnią mieszkankę naszego miasta podejrzaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wynajmowanym przez nią mieszkaniu znaleziono blisko 120 gramów środków odurzających.
Ustalenia kryminalnych wskazywały na to, że niepełnoletnia łomżanka może posiadać znaczne ilości środków odurzających.
- Zatrzymali dziewczynę w wynajmowanym przez nią mieszkaniu. Nastolatka nie kryła zaskoczenia widokiem policjantów. Początkowo twierdziła, że nie posiada żadnych narkotyków. Jednak po chwili rozmowy wskazała policjantom środki odurzające, które przetrzymywała w zamrażarce. Jak się okazało było to blisko 120 gramów kryształu, który miał trafić do obrotu - informuje KMP Łomża.
Funkcjonariusze zabezpieczyli również ponad 600 złotych, które mogły pochodzić z przestępstwa.
Jak informuje łomżyńska policja, środki odurzające zostały wysłane do dalszych badań do laboratorium.
Losem 16-letniej mieszkanki Łomży zajmie się sąd dla nieletnich.