Reklama

Łomża: Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku [FOTO]

16/08/2019 07:15

Na przełomie lipca i sierpnia młodzi piłkarze po raz kolejny spotkali się na Orliku przy ul. Bernatowicza, by rywalizować w "Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej".

Rozgrywki na obiekcie "Moje Boisko Orlik 2012" zostały zorganizowane specjalnie dla tych, którzy spędzają wakacje w mieście. Każdego dnia, w godzinach popołudniowych, na płycie boiska stawiali się młodzi zawodnicy zamieszkujący "starą" część naszego miasta.

Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Turniej wygrała ekipa „Super Team” z kapitanem Dominikiem Dłużniewskim na czele. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.

Reklama

Medale i pamiątkowe koszulki dla wszystkich zawodników ufundował Jerzy Łuba, dyrektor I LO w . Sędzią i głównym organizatorem turnieju był animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012 „ Wojciech Klimaszewski. 

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości