Na przełomie lipca i sierpnia młodzi piłkarze po raz kolejny spotkali się na Orliku przy ul. Bernatowicza, by rywalizować w "Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej".
Rozgrywki na obiekcie "Moje Boisko Orlik 2012" zostały zorganizowane specjalnie dla tych, którzy spędzają wakacje w mieście. Każdego dnia, w godzinach popołudniowych, na płycie boiska stawiali się młodzi zawodnicy zamieszkujący "starą" część naszego miasta.
Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Turniej wygrała ekipa „Super Team” z kapitanem Dominikiem Dłużniewskim na czele. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.
Medale i pamiątkowe koszulki dla wszystkich zawodników ufundował Jerzy Łuba, dyrektor I LO w . Sędzią i głównym organizatorem turnieju był animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012 „ Wojciech Klimaszewski.
fot. nadesłane