W piątek o godz. 14:00 rozpoczęła się konferencja prasowa, zorganizowana w związku z zakończeniem budowy Otwartych Stref Aktywności w Łomży, realizowanych ze wsparciem środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Briefing odbył się obok obiektu małej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej wybudowanego przy ul. Wojska Polskiego 29 w Łomży.
Szczegóły dostępne w naszym materiale VIDEO.