Reklama

Łomża. Zakończył się festiwal Soundtrack [FOTO]

04/10/2021 08:24

Zakończyła się XIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki SOUNDTRACK. W ramach festiwalu odbyły się dwa wieczory koncertowe.

Jury w składzie: Santiago Bello, Sandra Mika, Łukasz Bojaczuk, Julia Kuzyka po obejrzeniu wszystkich wokalnych popisów orzekło, że piosenka filmowa wciąż jest w cenie, a młodzi wokaliści prezentują wysoki poziom artystyczny.

Najlepiej na tegorocznym Soundtracku wypadła Karolina Dawid z Ostrowi Mazowieckiej – zdobyła 1. Miejsce oraz dwie Nagrody – za poprawność językową i muzykalność. 2. Miejsce zajęła Maja Dąbrowska, natomiast 3. – Justyna Luśnia. Wyróżnienia powędrowały do  Kingi Chludzińskiej – za inwencję twórczą oraz Julii Borkowskiej – za kreację artystyczną.

Reklama

Koncert galowy laureatów z udziałem jury oraz Studia Wokalnego eMDeK odbył się w niedzielę.

zdj. MDK-DŚT

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości