Konrad K. i Tomasz S. odpowiedzą za dokonanie dwóch kradzieży samochodów w Łomży. Obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani i obaj nie przyznają się do popełnienia zarzucanych im czynów.
Do obu kradzieży doszło w tym roku w Łomży. Zniknęły dwa auta: toyota avensis i honda CRV. O zatrzymaniu mężczyzn informowaliśmy tutaj: Łomżyńscy policjanci na tropie złodziei! Odzyskali skradzione samochody [FOTO]
- Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje dochodzenie prowadzone przeciwko Tomaszowi S. oraz Konradowi K. podejrzanym o dokonanie dwóch kradzieży z włamaniem samochodów marki Toyota Avensis oraz Honda CRV. Sprawcy działali w warunkach recydywy. Dodatkowo Konradowi K. zarzucono posiadanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii środków odurzających w postaci suszu roślinnego w ilości 0,29 grama netto z aktywnym THC. Obaj podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i skorzystali z przysługującego im prawa do odmowy składania wyjaśnień - czytamy w komunikacie śledczych.
Reklama
Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcyod daty zatrzymania.
zdj. KMP w Łomży