Przed godz. 12:00 na rondzie Solidarności doszło do zderzenia opla z volvo. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby. Samochody po zderzeniu zablokowały część ronda.
Jak przekazuje asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, wstępnie jest to kolizja.
Najprawdopodobniej nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Oprócz policji i zespołu ratownictwa medycznego na miejscu zjawiła się straż pożarna w celu zneutralizowania płynów eksploatacyjnych, które wyciekły na jezdnię.
Samochody po zderzeniu zablokowały część ronda.