Reklama

Łomża: Zderzenie na rondzie Solidarności [FOTO]

26/05/2019 12:23

Przed godz. 12:00 na rondzie Solidarności doszło do zderzenia opla z volvo. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby. Samochody po zderzeniu zablokowały część ronda. 

Jak przekazuje asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, wstępnie jest to kolizja.

Najprawdopodobniej nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Oprócz policji i zespołu ratownictwa medycznego na miejscu zjawiła się straż pożarna w celu zneutralizowania płynów eksploatacyjnych, które wyciekły na jezdnię. 

Samochody po zderzeniu zablokowały część ronda. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości