Peugeot i volkswagen brały udział w zderzeniu do którego doszło na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z Szosą Zambrowską w Łomży. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Do zderzenia peugeota i golfa doszło dzisiaj na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z Szosą Zambrowską. Jak przekazuje nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, jest to kolizja. Jedna osoba została jednak przewieziona do szpitala. Interweniować musieli też strażacy.
Prawdopodobnie golf skręcając w lewo z Al. Piłsudskiego w kierunku centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa peugeotowi jadącemu w stronę Zambrowa.