Reklama

Łomża: Zderzenie osobówek na skrzyżowaniu [FOTO]

20/05/2019 11:15

Peugeot i volkswagen brały udział w zderzeniu do którego doszło na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z Szosą Zambrowską w Łomży. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Do zderzenia peugeota i golfa doszło dzisiaj na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z Szosą Zambrowską. Jak przekazuje nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, jest to kolizja. Jedna osoba została jednak przewieziona do szpitala. Interweniować musieli też strażacy.

Prawdopodobnie golf skręcając w lewo z Al. Piłsudskiego w kierunku centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa peugeotowi jadącemu w stronę Zambrowa.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości