Tuż obok budynku Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobnie jadący prawidłowo samochód nauki jazdy, zmierzający ulicą Sikorskiego od strony Nowogrodzkiej, uderzył w opla wyjeżdżającego z podporządkowanej uliy Szerokiej.
Do zdarzenia doszło dzisiaj w obrębie skrzyżowania ulic Sikorskiego, Szerokiej i Strażackiej. Insignia zatrzymała się kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem.
Jeden pas ruchu na ul. Sikorskiego jest zajęty przez służby. Nie ma większych utrudnień w ruchu. Jak udało nam się ustalić, nikt nie został przewieziony do szpitala.