Reklama

Łomża: Zespół "śmieciowy" powołany

16/10/2019 10:39

Prezydent Łomży podpisał dzisiaj zarządzenie w sprawie powołania Zespołu do spraw przygotowania propozycji zmian Systemu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w mieście Łomża.

Powołany zespół ma charakter opiniodawczo - doradczy, wspierający proces przygotowania projektu nowego Systemu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Łomży. Jego zadaniem będzie przeanalizowanie obecnie obowiązującej uchwały otyczącej ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz wysokości określonych stawek opłat za odbierane od mieszkańców Łomży odpady komunalne. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania, czyli dzisiaj.

Skład Zespołu do sprawy zmiany Systemu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Mieście Łomża wygląda następująco:

Reklama

Przewodniczący Zespołu - Andrzej Zdzisław Garlicki - Zastępca Prezydenta Miasta Łomża,

Członkowie Zespołu: Witold Chludziński, Radny Rady Miejskiej Łomży; Dariusz Domasiewicz - Radny Rady Miejskiej Łomży; Wojciech Michalak - Radny Rady Miejskiej Łomży; Marek Dworakowski, Radny Rady Miejskiej Łomży; Andrzej Grzymała - Radny Rady Miejskiej Łomży; Maciej Borysewicz - Radny Rady Miejskiej Łomży; Wiesław Grzymała - Radny Rady Miejskiej Łomży; Piotr Serdyński  - Radny Rady Miejskiej Łomży, Jan Perkowski - Prezes ZGO; Adam Miara - ZGO; Andrzej Marczyk - właściciel firmy "Błysk"; Dominik Marczyk - firma "Błysk"; Dariusz Boryszewski - Naczelnik WGKiOŚ UM Łomża; Karol Urbański - inspektor WGKiOŚ UM Łomża.

Reklama

W zarządzeniu czytamy, że prezydent zobowiązuje kierowników komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego w Łomzy do oraz kierowników miejskich jednostek organizacyjnych do współdziałania z zespołem oraz udzielania niezbędnej pomocy we wszystkich sprawach związanych z zakresem zadań zespołu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości