Reklama

Łomża. 27-latek zniszczył przystanek autobusowy [FOTO]

07/09/2023 13:44

Do 5. lat więzienia grozi 27-latkowi, który zniszczył przystanek autobusowy na terenie naszego miasta. Dodatkowo Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oszacowało straty na 800 złotych.

Wczoraj (06/09) po godzinie 21:00 łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że na jednym z przystanków autobusowych doszło do zniszczenia wiaty. Policjanci udając się we wskazane miejsce zastali tam spożywającego alkohol 27-letniego mieszkańca Łomży. 
 

- Mężczyzna zdziwiony był obecnością mundurowych i twierdził, że nie wie nic w sprawie zniszczenia. Na miejscu był jednak zgłaszający, który wskazał 27-latka i opisał cały przebieg zdarzenia. Jak się okazało 27-latek wyrwał pleksę zabezpieczającą rozkład jazdy oraz całą tablicę informacyjną i wyrzucił za przystanek. Zarządca wiaty przystankowej wstępnie straty oszacował na 800 złotych - informuje KMP Łomża. 

Reklama


Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a także usłyszał zarzut popełnienia wykroczenia i przestępstwa. Za dokonane zniszczenia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża
źródło zdjęć: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości