Przemysław Sarnacki stanął na podium X edycji Mistrzostw Polski w Podciąganiu, które odbyły się w Radzyniu Podlaskim. Zawody zostały zorganizowane pod patronatem Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu.
W zawodach wystartowało 3 mieszkańców Łomży. Najlepiej spośród nich spisał się Przemysław Sarnacki, który stanął na podium zajmując 2. miejsce w konkurencji “Pull Up +32kg” w kategorii OPEN. Pozostali panowie, czyli Przemysław Grużewski oraz Michał Przestrzelski, zajęli odpowiednio 5. miejsce w konkurencji “Maraton” oraz 6. miejsce w kategorii “Pull Up Max Rep”.
Przemysław Sarnacki tydzień wcześniej miał okazję uczestniczyć w Mistrzostwach Polski w Street Liftingu w Głogowie. Po ciężkim boju ostatecznie zajął 4. miejsce w kategorii 85kg+ oraz uzyskał 2. najwyższy wynik w przysiadzie na tych zawodach. Ostateczne wyniki to:
Źródło: nadesłane