Reklama

Łomżanin wicemistrzem Polski w podciąganiu

02/07/2022 12:47

Przemysław Sarnacki stanął na podium X edycji Mistrzostw Polski w Podciąganiu, które odbyły się w Radzyniu Podlaskim. Zawody zostały zorganizowane pod patronatem Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu.

W zawodach wystartowało 3 mieszkańców Łomży. Najlepiej spośród nich spisał się Przemysław Sarnacki, który stanął na podium zajmując 2. miejsce w konkurencji “Pull Up +32kg” w kategorii OPEN. Pozostali panowie, czyli Przemysław Grużewski oraz Michał Przestrzelski, zajęli odpowiednio 5. miejsce w konkurencji “Maraton” oraz 6. miejsce w kategorii “Pull Up Max Rep”. 

Przemysław Sarnacki tydzień wcześniej miał okazję uczestniczyć w Mistrzostwach Polski w Street Liftingu w Głogowie. Po ciężkim boju ostatecznie zajął 4. miejsce w kategorii 85kg+ oraz uzyskał 2. najwyższy wynik w przysiadzie na tych zawodach. Ostateczne wyniki to:

Reklama
  • Przysiad z pauzą (bez akcesoriów) - 212.5kg
  • Podciąganie - 85kg
  • Pompki na poręczach - 102.5kg 

 

Źródło: nadesłane 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości