Łomżanin Przemysław Sarnacki zdobył tytuł Vice mistrza Polski w podciąganiu ciężarowym.
VIII Mistrzostwa Polski „Max Weighted Chin Up” odbyły się w Sochaczewie. Przemysław Sarnacki zaliczył udany występ, godnie reprezentował region zdobywając 2 miejsce i zdobywając tytuł Wicemistrza Polski w podciąganiu na drążku. Łomżanin startował w kategorii wagowej: powyżej 85kg.
Zawody polegały na podciąganiu się na drążku z maksymalnie najwyższym obciążeniem. Każdy zawodnik miał 3 podejścia. 95kg taki wynik zagwarantował mu pozycję na podium. Uczestnik, który zajął pierwsze miejsce na tych zawodach jest aktualnym mistrzem świata.
mat. nadesłany