Reklama

Łomżanka doceniona przez Zarząd Województwa Podlaskiego

15/10/2024 07:32

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w poniedziałek, 14 października, wicemarszałek Marek Malinowski wyróżnił cztery osoby za szczególny wkład w rozwój edukacji w regionie. Wyraził przy tym wdzięczność za ich zaangażowanie oraz profesjonalizm. Dorota Szymonowicz – konsultant ds. kierowniczej kadry oświatowej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży znalazła się w gronie tych docenionych i nagrodzonych osób.

Wicemarszałek zwrócił uwagę na wyzwania stojące przed współczesną edukacją i rolę, jaką odgrywają nauczyciele oraz dyrektorzy w kształtowaniu przyszłych pokoleń.

W imieniu Zarządu Województwa Podlaskiego chciałbym podziękować za waszą pracę, za rozwój polskiej edukacji oraz wkład w kształcenie młodego pokolenia. Wiem, że ta praca wymaga poświęceń. Musicie się stale dokształcać, a wasze działania są pełne kreatywności i empatii. Życzę wam, aby praca przynosiła satysfakcję i była inspiracją do dalszych działań – mówił Marek Malinowski.

Reklama

W tym roku nagrody po 5,5 tys. zł otrzymali:

  • Dorota Szymonowicz – konsultant ds. kierowniczej kadry oświatowej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży,
  • Lidia Kłoczko – dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach,
  • Grażyna Wiktoria Citko – dyrektor Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych – Szkoła Policealna Województwa Podlaskiego w Białymstoku
  • Ryszard Chodyniecki – dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Osoby wyróżnione reprezentują instytucje oświatowe podległe Samorządowi Województwa Podlaskiego.

Życzenia pedagogom przekazała również Bożena Nienałtowska, dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu urzędu marszałkowskiego.

Źródło: Podlaskie.eu Aktualizacja: 15/10/2024 07:32
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości