Nasze koszykarki rozegrały mecz wyjazdowy z AK Młode Żubry Białystok. Był to mecz dwóch niepokonanych dotąd zespołów w lidze w kategorii U-15.
Podopieczne Michała Piotrowskiego poradziły sobie z rywalkami ze stolicy województwa. Triumfowały 63:52. - Wyjechaliśmy ze zwycięstwem z bardzo trudnego terenu. Był to typowy mecz walki. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Dodatkowo świetnie realizowały nasze założenia taktyczne. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo ponieważ zespół z Białegostoku wzmocnił się przed sezonem zawodniczkami z innych klubów. Mimo to, wciąż pozostajemy niepokonani w lidze, co mnie bardzo cieszy - mówi szkoleniowiec.
AK Młode Żubry Białystok - UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk 52:63 (16:12, 9:16, 10:19, 18:16)
UKS 4/GUKS: Białomyzy 5, Kołakowska 11, Cwalina 0, Smaługa 0, Zoń 0, Modzelewska 11, Kupis 12, Kuliś 3, Nikonowicz 3, Dąbkowska 11, Baczewska 10.