Reklama

Łomżanki powalczą z gdyniankami. Piotrowski: Chcemy wygranej

11/05/2024 10:14

Przed koszykarkami UKS-u 4 Łomża drugi meczu turnieju półfinałowego mistrzostw Polski U-13.

O godz. 10:30 nasze zawodniczki zmierzą się z GTK Gdynia. Oba zespoły rozpoczęły zmagania od porażek. W piątek podopieczne Michała Piotrowskiego uległy MUKS-owi Bełchatów, zaś gdynianki zostały rozbite przez gospodynie z Pruszcza Gdańskiego.

- Pierwsze trzy kwarty z Bełchatowem były bardzo wyrównane i trzymaliśmy kontakt z rywalkami. Niestety, w czwartej odsłonie wszystko się posypało. Przeciwniczki grały bardzo mocną obronę, z którą sobie nie poradziliśmy. Na głębszą analizę meczu przyjdzie czas jak wrócimy do Łomży. Teraz skupiamy się na najbliższym meczu z Gdynią, gdzie mam nadzieję zaprezentujemy się dużo lepiej i odniesiemy pierwsze zwycięstwo w turnieju półfinałowym - mówi szkoleniowiec.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości