W najbliższy weekend koszykarki UKS 4-u Łomża z rocznika 2011i mł. wezmą udział w ogólnopolskim turnieju koszykówki "Mazurska Wiosna" w Ełku. Organizatorem zmagań jest UKS Nenufar 5
Podopieczne Michała Potrowskiego rozegrają aż pięć spotkań. Pierwsze starcia już w piątek. Wszystkie mecze będą transmitowane na YouTube. Zachęcamy do oglądania i kibicowania naszym zawodniczkom.
MECZE UKS-u 4 ŁOMŻA
(04.04., piątek)
godz. 11:15 UKS 4 Łomża - MKS Batory 18 Białystok
godz. 15:35 UKS 4 Łomża - Nenufar 5 Ełk
(05.04., sobota)
godz. 8:00 UKS 4 Łomża - UKS Jedynka Nidzica
godz. 16:40 UKS 4 Łomża - KS AS Mrągowo
(06.04., niedziela)
godz. 13:25 UKS 4 Łomża - Warsaw Basketball
Łomżyński zespół będzie reprezentowany przez: Maję Białomyzy, Sandrę Smaługę, Amelię Zoń, Kamilę Kowalską, Alicję Dardzińską, Zuzannę Niewińską, Milenę Kuliś, Laurę Laurę Nikonowicz, Aleksandrę Sobierańską, Wiktorię Alicką, Klaudię Korzeniecką, Oliwię Tomasiewicz, Hannę Muchę i Nikolę Dąbkowską.