Reklama

Łomżanki znów wygrywają

14/05/2024 09:12

W poniedziałek koszykarki UKS-u 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk rozegrały wyjazdowy mecz z Grodziskiem Mazowieckim.

Starcie z GKK było przedostatnim starciem w mazowieckiej lidze w kategorii U-14. Podopieczne Michała Piotrowskiego wygrały 46:34 i legitymują się 14 wygranymi i jedną porażką.


GKK Grodzisk Mazowiecki - UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk Łomża 34:46 (9:15, 6:9, 11:7, 8:15)  
UKS 4 Łomża:
Nikola Modzelewska 7, Nikola Baczewska 16, Wiktoria Dąbkowska 10, Wiktoria Kupis, Julia Kołakowska 10, Aleksandra Cwalina 1, Roksana Sańczyk 2, Kinga Bednarczyk, Laura Nikonowicz, Sandra Smaługa, Milena Kuliś, Oliwia Kozłowska, Nina Brajczewska, Daria Niebrzydowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości