Rodzice chłopców, należących do par. Krzyża Świętego w Łomży wystapią w Telewizji Polsat w niedzielę o godz. 17.45. Wszystkich zachęcamy do włączenia się w tę akcję - apelują na stronie internetowej parafii księża z Krzyża Św. w Łomży.
Adrian i Kuba chorują na pęcherzycę.To rzadka choroba układu immunologicznego, podczas której na ciele, ale także w ustach, nosie czy przełyku tworzą się ogromne pęcherze. Choroba praktycznie uniemożliwia normalne życie, a jej leczenie jest bardzo kosztowne.
Dlatego rodzice chłopców będą przekonywać widzów z całej Polski, że to właśnie im potrzebne są pieniądze z wygranej. Wezmą udział w programie "7420 Milion od zaraz", prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza. Ostatecznie jednak o tym, komu z pięciorga uczestników przypadnie milion złotych, zadecydują widzowie wysyłający w trakcie trwania programu SMS-y.
Co ważne, to jedyna szansa, by pomóc młodym łomżyniakom. Program Ibisza, wg doniesień medialnych, 30 stycznia spada z anteny.