Reklama

Łomżyńska „Czwórka” rozpocznie walkę o złoty medal!

01/06/2023 07:30

Dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży zagrają w Finale Krajowym w koszykówce Dziewcząt. Awans do tych rozgrywek drużyna zapewniła sobie wygrywając Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W finale krajowym dziewczęta zagrają w grupie B i zmierzą się z PSP Brzeg raz ZSPSP Błażowa. Rozgrywki zaczynają się w czwartek 1 czerwca i potrwają do niedzieli 4 czerwca br.  Gospodarzem turnieju jest SP 11 Jelenia Góra. Zapraszamy do kibicowania łomżyńskiej „Czwórce”! 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży Pan Marcin Piotrowski składa serdeczne podziękowania sponsorom i Panu Prezydentowi Miasta Łomża Mariuszowi Chrzanowskiemu za dofinansowanie wyjazdu uczennic na Finał Krajowy w koszykówce dziewcząt, dodając: „Bez tego wsparcia nie bylibyśmy w stanie wziąć udziału w zawodach.”

Reklama

źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości