Dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży zagrają w Finale Krajowym w koszykówce Dziewcząt. Awans do tych rozgrywek drużyna zapewniła sobie wygrywając Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W finale krajowym dziewczęta zagrają w grupie B i zmierzą się z PSP Brzeg raz ZSPSP Błażowa. Rozgrywki zaczynają się w czwartek 1 czerwca i potrwają do niedzieli 4 czerwca br. Gospodarzem turnieju jest SP 11 Jelenia Góra. Zapraszamy do kibicowania łomżyńskiej „Czwórce”!
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży Pan Marcin Piotrowski składa serdeczne podziękowania sponsorom i Panu Prezydentowi Miasta Łomża Mariuszowi Chrzanowskiemu za dofinansowanie wyjazdu uczennic na Finał Krajowy w koszykówce dziewcząt, dodając: „Bez tego wsparcia nie bylibyśmy w stanie wziąć udziału w zawodach.”

źródło: nadesłane