Reklama

Łomżyński SLD wypowiedział się w sprawie powyborczej sytuacji partii

16/05/2015 15:06

Rada Miejska Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Łomży zajęła stanowisko w sprawie wyniku wyborczego kandydatki tej partii na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek o raz bardziej ogólnie o aktualnej sytuacji SLD, zarowno wewnętrznej, jak też pozycji na scenie politycznej.

Łomżyńscy członkowie SLD w mocnych słowach skrytykowali poczynania władz krajowych Sojuszu.

- Najbardziej boli nas, jako członków SLD, że tracimy wiarygodność i zaufanie ludzi przez niezrozumiałe działania władz krajowych, które w naszej ocenie oderwane są od rzeczywistości panującej w terenie - czytamy w opublikowanej dziś na facebook"owym profilu Rady Miejskiej SLD w Łomży uchwale.

Członkowie Sojuszu wypominają również przegrane przez Mieczysława Czerniawskiego wybory na prezydenta Łomży i krytykują wystawienie go jako kandydata w jesiennych wyborach.

Reklama

- Najbardziej boli to, że była to decyzja Warszawy, Białegostoku, a nie członków organizacji działającej w naszym mieście - piszą.

W swoim wystąpieniu Rada Miejska SLD wezwała też członków Zarządu Krajowego tej partii do "natychmiastowego ustąpienia" oraz "zwołania w trybie pilnym co najmniej konwencji krajowej, która oceni działalność kierownictwa partii".

Zamieszczamy również skan pełnej treści uchwały RM SLD w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości