Reklama

Łomżyński szpital bez postoju dla taksówek

29/08/2024 15:10

Pod Szpitalem Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży brakuje miejsc postojowych dla taksówek. Mimo że placówka ogłosiła przetarg na dzierżawę 6 miejsc vis-a-vis wejścia głównego, nie znalazł się ani jeden chętny. W efekcie, zamiast tradycyjnego znaku "Taxi," przed szpitalem można zobaczyć donice.

Powodem braku zainteresowania może być cena, którą szpital ustalił na poziomie 332 zł netto za jedno miejsce miesięcznie. Dla całego postojowego pakietu, obejmującego 6 miejsc, opłata wynosiłaby 1992 zł netto, do czego należy doliczyć podatek VAT.

Jak tłumaczy Jolanta Gryc, przedstawicielka szpitala, mimo braku stałego postoju, pacjenci i odwiedzający mogą bez problemu zamawiać taksówki, które wjadą na teren szpitala bez konieczności uiszczania opłaty wjazdowej w wysokości 5 złotych.

Brak chętnych na wydzierżawienie miejsc postojowych wskazuje na możliwe problemy z kalkulacją kosztów oraz atrakcyjnością oferty dla lokalnych korporacji taksówkowych. Na razie nie wiadomo, czy szpital podejmie próbę ponownego ogłoszenia przetargu z niższymi stawkami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości