Wygląda na to, że mieszkańcy Łomży i regionu po raz kolejny będą mogli obejrzeć filmy pod chmurką. Władze miasta planują zorganizowanie kina samochodowego i kina na leżakach.
W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się zaproszenie do złożenia oferty związanej z organizacją i przeprowadzeniem imprezy "Łomżyńskie kino plenerowe". W planach jest zorganizowanie kina na leżakach w ogrodzie Domku Pastora (2,9 16, 23, 30 lipca oraz 6 i 13 sierpnia) oraz kina samochodowego na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (21 i 28 sierpnia, 4, 11, 18, 25 września oraz 2, 9 i 16 października).
Władze miasta planują zorganizowanie łącznie 25 projekcji, w tym 9 dla dzieci. Wszystkie odbywałyby się w godzinach wieczornych.
Osoby ubiegające się o udzielenie zamówienia mogą składać oferty do 26 maja 2021 roku. Szczegóły w BIP.