Kilkanaście mam z młodszymi i całkiem dorosłymi dziećmi wzięło udział w specjalnym nagraniu teledysku do piosenki Mama, łomżyńskiej grupy The BL Blues Band. To prezent zespołu, przygotowany specjalnie na Dzień Mamy.
To odświeżona wersja piosenki, do której słowa i muzykę stworzył Mariusz Brzostowski. Pomysł pojawił się zaledwie kilka dni przed przypadającym dziś świętem.
- Nie jest to klasyczny teledysk ze scenariuszem. Pomysł pojawił się w ubiegłą środę. Do soboty kilkanaście mam zgłosiło na Facebook-u chęć wystąpienia w filmie. Była to bardzo spontaniczna akcja- opowiada Bartek Leszczyński z The BL Blues Band.
Ujęcia zostały nagrane wczoraj. Mamom i ich pociechom nie przeszkodziła nawet ulewa przechodząca nad Łomżą- z parasolami i uśmiechem wdzięcznie pozowały do zdjęć.
- Chcieliśmy ukazać piękno relacji i codzienność- opowiada Bartek Leszczyński.