Reklama

Łyżwy? Nic z tego, chyba, że w Zambrowie

03/12/2010 12:50

W tym roku na miejskie lodowisko nie ma co liczyć. Po prostu go nie będzie. Na łyżwach będzie można pojeździć co najwyżej w Zambrowie.

Lodowisko miało powstać w ramach programu „Biały Orlik". Połowa kosztów miała być pokryta z funduszów Ministerstwa Sportu i Turystyki. Niestety, budowa nie zostanie zrealizowana w tym sezonie - informuje "Gazeta Współczesna".

Okazuje się, że budowa lodowiska powinna zakończyć się do końca roku.
– Z przyczyn proceduralnych okazało się to niemożliwe. Taka inwestycja wymaga pozwolenia na budowę, a tego nie da się zrobić przed końcem roku  – powiedział Współczesnej Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.

W tym roku miejskiego lodowiska nie zachciała wesprzeć kielecka spółka Echo Ivestment, która do tej pory przy współpracy w Urzędem Miasta fundowała łomżyniakom ślizgawkę.

Lodowisko będzie za to otwarte w Zambrowie. Wg planów, ma być czynne już w przyszłym tygodniu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości