Reklama

Mały Gigant z Łomży wciąż na topie!

26/03/2016 21:03

Szósty odcinek „Małych Gigantów” za nami. W grupie Grzegorza Hyżego po raz kolejny zaprezentował się młody łomżanin Jeremiasz Cieniewicz. Co pokazał tym razem?

W programie Jeremiasz występuje w parze z Weroniką Skorupą. Ich specjalnością jest taniec. W dzisiejszym odcinku wykonali rock’and’rollowy układ do piosenki „Candyman” Christiny Aguilery. Jury w składzie: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska oraz Kuba Wojewódzki było zachwycone.

- Jak wyście walczyli, to było niesamowite! Tempo było zabójcze – stwierdziła Agnieszka Chylińska.

Pochwały były uzasadnione, w końcu tancerze pokazali nie lada talent.

- Jest taki synchron między Wami – dodała Katarzyna Bujakiewicz.

Reklama

Słowa zachwytu przełożyły się na noty. Wszyscy jurorzy przyznali uczestnikom 10, co dało oczywiście średnią tej samej wartości.

W programie liczy się jednak nota całej grupy. Zespół, który otrzyma najmniej punktów, odpada.

W dzisiejszym odcinku „Hyżaki”, w składzie z tancerzami, bliźniaczkami Dagmarą i Martyną Chmielowskimi oraz Moniką Urbanowicz, zgarnęli 30 punktów i po dodaniu do wcześniejszej puli uplasowali się na 1. miejscu. To oznacza, że Jeremiasza zobaczymy jeszcze na scenie stacji TVN. Z „Małymi Gigantami” pożegnały się „Weselaki” Kuby Wesołowskiego. 

Reklama

6. ODCINEK "MAŁYCH GIGANTÓW" DOSTĘPNY NA PLATFORMIE PLAYER.PL

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości