Reklama

Marianowo: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu aut [FOTO]

10/08/2019 14:45

Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, zostały przewiezione do szpitala po wypadku, do którego doszło dzisiaj w południe na drodze krajowej nr 61 w Marianowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło, gdyż nie została niezachowana bezpieczna odległość od pojazdu poprzedzającego. Seat toledo najechał na tył suv-a kia sportage.

Ostatecznie trzy osoby, w tym dwoje dzieci, przewieziono do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości