Reklama

Marihuana schowana w bieliźnie. 19-latek z Łomży aresztowany

22/02/2024 13:32

Policjanci otrzymali zgłoszenie o głośnej imprezie w jednym z mieszkań w Łomży. Nos ich nie zawiódł. Na miejscu 19-latek przyznał się, że posiada marihuanę i ma ją w bieliźnie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas jednej z interwencji łomżyńscy policjanci wyczuli woń marihuany w mieszkaniu, w którym bawiła się młodzież. Początkowo żadna z osób nie przyznawała się do posiadania środków odurzających. Gdy policjanci poinformowali, że dokonają ich przeszukania, jeden z mężczyzn wyjął schowane w bieliźnie narkotyki. Było to pięć torebek zamykanych strunowo z zawartością zielonego suszu. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że jest to ponad 12 gramów marihuany.

- 19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 22/02/2024 14:02
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości