43-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego padła ofiarą oszustów działających w sieci. Kobieta kupiła markowe buty. Niestety, zamiast ich otrzymała tanią podróbkę.
Do łomżyńskich policjantów zgłosiła się kobieta, która została oszukana podczas zakupów przez Internet.
- Z jej relacji wynikało, że na jednym z portali internetowych znalazł ofertę sprzedaży markowych butów. 43-latka zamówiła obuwie za blisko 210 złotych. Po kilku dniach mieszkanka powiatu łomżyńskiego odebrała przesyłkę. Zdziwiła się, kiedy w paczce zamiast jej wymarzonych, modnych butów były inne obuwie, ale nie te, za które zapłaciła. Kobieta postanowiła nawiązać kontakt ze sprzedawcą. Niestety kontaktu z nim już nie było – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Policjanci apelują o ostrożność podczas internetowych zakupów.