Traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trasę Łomża – Nowogród. W wyniku zderzenia ciągnika rolniczego i opla kierująca osobówką trafiła do łomżyńskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło około godziny 18.30 w Mątwicy, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 645.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący traktorem nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trasę Łomża – Nowogród. W wyniku zderzenia ciągnika rolniczego i opla kierująca osobówką trafiła do łomżyńskiego szpitala.
Policjanci z Łomży wyjaśniają okoliczności zdarzenia.