O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia przy ul. Szosa Zambrowska w Łomży. Na skrzyżowaniu z ul. Księżej Anny volkswagen staranował mazdę. W wyniku zdarzenia japoński suv wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej.
Do zdarzenia doszło dziś tuż po godzinie 22.
- Panowie mieliście dużo szczęścia – powiedział do podróżujących volkswagenem jeden z funkcjonariuszy łomżyńskiej drogówki po wstępnych oględzinach miejsca zdarzenia. I rzeczywiście skutki tej kolizji mogły być bardziej nieszczęśliwe.
Na skrzyżowaniu z ul. Księżej Anny kierująca mazdą jadąc od strony ronda Lutosławskich podjęła manewr skrętu w lewo w stronę kościoła. Tym samym będąc na przeciwległym pasie ruch wpadła pod jadącego od strony Zambrowa volkswagena. W wyniku zdarzenia japoński suv wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej a niemiecki pojazd zatrzymał się za na chodniku z mocno uszkodzonym przodem.
Kierująca mazdą i pasażer volkswagena skorzystali „tylko” z doraźnej pomocy załogi karetki pogotowia.
Wszystko wskazuje na to, że to tylko kolizja!