Reklama

Mecz Polska- Czechy obejrzysz w łomżyńskiej Strefie Kibica!

13/06/2012 13:28

Sobotni mecz Polska- Czechy będzie można obejrzeć w łomżyńskiej Strefie Kibica. Dziś prezydent Łomży podjął decyzję, by Strefa była czynna jeszcze przed jeden dzień, podczas meczu rozstrzygającego o wyjściu z grupy. Wstęp do Strefy Kibica będzie możliwy od godz. 19.00.

Transmisję z meczu Polska- Czechy, który rozpocznie się o godz. 20:45, będzie można oglądać na telebimie o powierzchni całkowitej 20 m kw. Miejsca siedzące na stadionie znajdzie 1880 osób. Zamknięcie Strefy Kibica planowane jest około godziny 23.00.

- Podobnie jak to miało miejsce w miniony piątek, kiedy można było obejrzeć inaugurujący rozgrywki UEFA EURO 2012 mecz Polska- Grecja, na stadionie zlokalizowana zostanie strefa gastronomiczna, w której  będzie można kupić piwo niskoalkoholowe, dania z grilla, zimne napoje i lody. Nie będzie można wnosić własnego alkoholu, szklanych opakowań, materiałów pirotechnicznych ani żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będzie agencja ochrony. Osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, nie zostaną wpuszczone na teren obiektu- przekazuje Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miasta w Łomży.

Reklama

Organizacją Strefy, podobnie jak poprzednim razem, zajmie się Polska Agencja Imprez Masowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości