Miał narkotyki, choć nie przyznał się do ich posiadania. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

27/02/2024 12:52

19-letniego mieszkańca Jedwabnego zatrzymali policjanci za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy kryminalni ustalili, że mieszkaniec Jedwabnego może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali go w samochodzie wraz z dwoma kolegami na trasie Wizna – Srebrowo.

- Podczas sprawdzania okazało się, że ustalony wcześniej 19-latek w kieszeni spodni ma torebkę zamykaną strunowo z krystaliczną substancją. Jak tłumaczył policjantom narkotyk znalazł pod siedzeniem swojego golfa i schował do kieszeni. Nie wie jak narkotyki znalazły się w jego samochodzie. Twierdził, że ostatniej nocy woził samochodem kilka osób i może to ktoś z nich zgubi środki odurzające – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to niewielka ilość kryształu. Teraz za swoje postępowanie 19-latek odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pobawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 09/12/2024 09:23

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości