19-letniego mieszkańca Jedwabnego zatrzymali policjanci za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Łomżyńscy kryminalni ustalili, że mieszkaniec Jedwabnego może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali go w samochodzie wraz z dwoma kolegami na trasie Wizna – Srebrowo.
- Podczas sprawdzania okazało się, że ustalony wcześniej 19-latek w kieszeni spodni ma torebkę zamykaną strunowo z krystaliczną substancją. Jak tłumaczył policjantom narkotyk znalazł pod siedzeniem swojego golfa i schował do kieszeni. Nie wie jak narkotyki znalazły się w jego samochodzie. Twierdził, że ostatniej nocy woził samochodem kilka osób i może to ktoś z nich zgubi środki odurzające – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to niewielka ilość kryształu. Teraz za swoje postępowanie 19-latek odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pobawienia wolności.