Reklama

Miastkowo ma boisko z prawdziwego zdarzenia. Wójt złapał za węża i podlewał murawę!

26/05/2026 19:24

Mieszkańcy gminy Miastkowo mają powody do radości. Po modernizacji piłkarze mogą odbywać treningi na odnowionym boisku.

Symbolicznego otwarcia obiektu dokonał wójt gminy Rafał Bąkowski, który w Światowy Dzień Piłki Nożnej sam chwycił za węża strażackiego i podlewał murawę.

- Od dzisiaj wznawiamy treningi na naszym obiekcie. Do regularnych zajęć wraca młodzież z Korony Ostrołęka oraz seniorzy z GKS Miastkowo - podkreślił wójt Rafał Bąkowski.

Jak zaznacza samorządowiec, nowa murawa ma służyć całej lokalnej społeczności przez wiele lat, dlatego apeluje o odpowiedzialne korzystanie z obiektu.

- Bardzo proszę wszystkich użytkowników boiska o rozsądne korzystanie z murawy oraz dbanie o porządek po zakończonych treningach. Szanujmy nasz wspólny obiekt, aby mógł służyć nam wszystkim jak najdłużej - mówi Rafał Bąkowski.

Reklama

Piłkarze GKS-u Miastkowo w weekend zanotowali pierwszą wygraną w sezonie. Ograli 4:0 Grab Janówka. 

- Młodzież i nasi seniorzy wreszcie mogą trenować i grać u siebie. Cieszy nas pierwsza wygrana w sezonie, a końcówkę rozgrywek chcielibyśmy rozegrać na własnym obiekcie. Do tej pory nasi seniorzy korzystali z gościnności w Piątnicy - dodaje wójt Rafał Bąkowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/05/2026 10:13
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości