Reklama

Mieszkaniec Łomży oszukany przez nieuczciwego sprzedawcę motocykla

30/01/2024 10:25

57-letni mieszkaniec naszego miasta padł ofiarą oszustwa w internecie. Mężczyzna chciał kupić motocykl, jednak po wpłacie zaliczki kontakt ze sprzedającym urwał się.

Mieszkaniec Łomży znalazł w internecie ogłoszenie dotyczące sprzedaży motocykla. Oferta zainteresowała go na tyle, że postanowił dokonać przedpłaty. 

- Od uiszczenia przedpłaty "ogłoszeniodawca" przestał odpowiadać na telefony 57-latka. Wtedy mężczyzna zrozumiał, że miał do czynienia z oszustem. Pokrzywdzony w efekcie stracił 500 złotych - informuje KMP Łomża. 

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości