57-letni mieszkaniec naszego miasta padł ofiarą oszustwa w internecie. Mężczyzna chciał kupić motocykl, jednak po wpłacie zaliczki kontakt ze sprzedającym urwał się.
Mieszkaniec Łomży znalazł w internecie ogłoszenie dotyczące sprzedaży motocykla. Oferta zainteresowała go na tyle, że postanowił dokonać przedpłaty.
- Od uiszczenia przedpłaty "ogłoszeniodawca" przestał odpowiadać na telefony 57-latka. Wtedy mężczyzna zrozumiał, że miał do czynienia z oszustem. Pokrzywdzony w efekcie stracił 500 złotych - informuje KMP Łomża.