Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości, zmieniając pas ruchu, zmusiła kierowcę autobusu do gwałtownego hamowania. Skutek był taki, że aż sześć kobiet trafiło do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w Białymstoku.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (23.08) po godz. 10:00 na ul. Sienkiewicza w Białymstoku.
Z podanych wcześniej przez policję wstępnych informacji wynika, że kobieta jadąca ulicą Sienkiewicza w kierunku ulicy Legionowej, zmieniając pas ruchu, zmusiła kierowcę autobusu komunikacji miejskiej do gwałtownego hamowania, w wyniku czego kilku pasażerów upadło. Aż sześć kobiet trafiło do szpitala.
Policjanci ustalili już kierującą audi. Jak przekazał nam Wydział Prasowy KWP w Białymstoku jest to mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa.
zdj. ilustracyjne