Reklama

Mieszkanka naszego powiatu narozrabiała na drodze. Sześć kobiet trafiło do szpitala

23/08/2019 15:19

Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości, zmieniając pas ruchu, zmusiła kierowcę autobusu do gwałtownego hamowania. Skutek był taki, że aż sześć kobiet trafiło do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (23.08) po godz. 10:00 na ul. Sienkiewicza w Białymstoku.

Z podanych wcześniej przez policję wstępnych informacji wynika, że kobieta jadąca ulicą Sienkiewicza w kierunku ulicy Legionowej, zmieniając pas ruchu, zmusiła kierowcę autobusu komunikacji miejskiej do gwałtownego hamowania, w wyniku czego kilku pasażerów upadło. Aż sześć kobiet trafiło do szpitala.

Policjanci ustalili już kierującą audi. Jak przekazał nam Wydział Prasowy KWP w Białymstoku jest to mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa.

Reklama

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości