Kolejny młody piłkarz z Łomży znalazł się w orbicie zainteresowań ekstraklasowego klubu.
Miłosz Korytkowski, czyli zawodnik MŁKS-u Łomża z rocznika 2013 otrzymał zaproszenie na konsultacje szkoleniowe organizowane przez Wisłę Płock. Zajęcia odbędą się 3 czerwca i będą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed trenerami akademii płockiego klubu.
Na co dzień Miłosz rozwija się w strukturach MŁKS-u Łomża pod okiem trenerów Marcina Sawko i Bartosza Święcińskiego. Młody zawodnik od dłuższego czasu należy do wyróżniających się piłkarzy w swoim roczniku, regularnie potwierdzając wysoką formę zarówno w rozgrywkach klubowych, jak i podczas zgrupowań kadry wojewódzkiej.
Korytkowski jest etatowym reprezentantem województwa podlaskiego. Kilka dni temu uczestniczył w kolejnym zgrupowaniu konsultacyjno-szkoleniowym kadry wojewódzkiej U-13, które odbywało się w dniach 4 - 8 maja w Ostródzie.
Młody napastnik potwierdził swoją znakomitą dyspozycję również w ostatniej kolejce ligowej. Drużyna MŁKS-u Łomża pokonała Pasję Hajnówka 8:4, a Miłosz Korytkowski zdobył aż sześć bramek. Pozostałe trafienia dla łomżyńskiego zespołu dołożyli Julian Kalinowski oraz Ignacy Rydel.