Sztab szkoleniowy Podlaskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił listę zawodników powołanych na kolejne zgrupowanie konsultacyjno-szkoleniowe kadry wojewódzkiej, które odbędzie się w dniach 4 - 8 maja w Ostródzie.
Wśród wyróżnionych ponownie znalazł się Miłosz Korytkowski z MŁKS-u Łomża (rocznik 2013). Młody zawodnik na co dzień trenuje pod okiem trenera Marcina Sawko, który odpowiada za jego klubowe przygotowanie i rozwój piłkarski. Z kolei za szkolenie kadry wojewódzkiej U-13 odpowiada Jacek Bayer - były reprezentant Polski, a także zawodnik takich klubów jak Jagiellonia Białystok czy Widzew Łódź.
Korytkowski potwierdził swoją znakomitą dyspozycję w ostatniej kolejce ligowej. Jego drużyna MŁKS Łomża wygrała z Pasją Hajnówka 8:4, a on sam zdobył aż sześć bramek. Pozostałe trafienia dołożyli Julian Kalinowski oraz Ignacy Rydel.
Wyróżnienie w postaci powołania do kadry wojewódzkiej jest kolejnym potwierdzeniem, że młody napastnik należy do jednych z najciekawszych zawodników swojego rocznika w regionie.
Brawo!