Reklama

Miss PWSIiP i Venedy wybrana! [VIDEO i FOTO]

26/05/2015 07:34

Królowa może być tylko jedna. Na najbliższy rok wybrana nią została Sylwia Nerkowska, studentka pierwszego roku pracy socjalnej. Tytułów podczas poniedziałkowej Gali rozdano jednak znacznie więcej. Oprócz oficjalnego ogłoszenia wyboru internautów, wyłonione zostały Miss Publiczności, Miss Foto oraz dwie Wicemiss.

Sylwia Nerkowska mówi o sobie, że jest osobą towarzyską, otwartą na nowe znajomości. Pozytywnie nastawiona do życia i wszystkiego co ją otacza. Chętnie pomaga innym. Szczerość to jedna z cech, które posiada i jest rzeczą którą ceni u innych. Jak sama przyznała, zwycięstwo we wczorajszym konkursie było dla niej dużą niespodzianką.

Z zakulisowych informacji wiemy, że Sylwia o włos wygrała z niedocenioną niestety przez użytkowników naszego portalu studentką pierwszego roku administracji Anią Kacperską. Anię doceniło za to Jury i Paweł Wądołowski, od których otrzymała tytuły I Wicemiss i Miss Foto.

Reklama

Drugą Wicemiss oraz Miss ŁKS-u i portalu MyLomza.pl wybrana została Joanna Jurkowska, studentka pierwszego roku administracji, a tytuł Miss Publiczności widzowie zgromadzeni wokół wybiegu ustawionego w Galerii Veneda przyznali studentce pierwszego roku zarządzania, Anecie Danowskiej.

Galę finałową poprowadził i w przerwach "zajmował czas" Kabaret Inaczej wspierany przez grupy taneczne Studia BKStep.

Zapraszamy do oglądania naszej relacji z poniedziałkowej Gali Miss PWSIiP i Venedy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości