Reklama

Mistrzostwa Karate: Łomża najlepsza

21/02/2011 13:37

Łomżyniacy okazali się bezkonkurencyjni w XII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin. W mistrzostwach rozegranych wczoraj w Hali Sportowej Olimpiczyków Polskich przy PG nr 8 w Łomży wzięło udział ok. 170 zawodników.

- W konkurencjach kata i kumite (lekki kontakt, semi kontakt i full kontakt) rywalizowało około 170 zawodników z Augustowa, Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Grajewa, Łomży, Suwałk i Zambrowa.- informuje Dariusz Syrnicki, prezes Łomżyńskiego Klubu Karate.

To właśnie z ŁKK wywodziła się najliczniejsza grupa zawodników. Łomżyniacy zwyciężyli w końcowej klasyfikacji drużynowej, zdobywając 94 punkty. Na podium znalazły się też drużyny z Suwałk (78 punktów) i Augustowa (42 punkty).  Zambrów, Grajewo, Białystok i Czarna Bialostocka w punktacji końcowej mocno odstawały od liderów.

Reklama

- Na dwóch matach rywalizowały zarówno 9-letnie dzieci, jak również doświadczeni seniorzy -dodaje Syrnicki.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami i dyplomami, które wręczyła Mirosława Kluczek, zastępca prezydenta Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości