Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki z Łomży zwyciężyli w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie.
Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie. W turnieju wzięło udział 20 najbardziej utalentowanych tenisistów z Podlasia. Zawody zostały zorganizowane przez Podlaski Wojewódzki Związek Tenisowy w Białymstoku.
Aniela bez straty seta (w finale z Julią Tołstoj - AT Dzikiewicz Białystok), Bartek po trzysetowym pojedynku z Hubertem Sosnowskim (AT Dzikiewicz Białystok) zwyciężyli w prestiżowym turnieju naszego województwa. W grze deblowej Aniela triumfowała z Elizą Tarasewicz (UKS Sokół Asy Białystok), a Bartek z Julianem Smorszczewskim (UKS Sokół Asy Białystok).
W tym samym czasie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował dla młodych adeptów tej dyscypliny sportu turniej tenisa – Tenis 10. W grupie zielonej wygrał Artur Modzelewski (UKS Return Łomża) ogrywając w finale Izabelę Waldzińską (UKS Return Łomża). W półfinale zawodów uplasowali się Elizaveta Bliznyuk(Tarnopol) i Kuba Zabielski (UKS Return Łomża). W grupie czerwonej triumfował Jan Charmas przed Aleksandrą Waldzińską, Gabrysią Rozen, Niną Zorczykowską, Alanem Galińskim, Julianem Białuchą i Kaliną Bajno (wszyscy UKS Return Łomża).
Tekst nadesłany