Reklama

Mistrzostwa młodzików w tenisie. Zwycięstwo dla zawodników z Łomży [FOTO]

04/05/2022 09:39

Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki z Łomży zwyciężyli w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie.

Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie. W turnieju wzięło udział 20 najbardziej utalentowanych tenisistów z Podlasia. Zawody zostały zorganizowane przez Podlaski Wojewódzki Związek Tenisowy w Białymstoku. 

Aniela bez straty seta (w finale z Julią Tołstoj - AT Dzikiewicz Białystok), Bartek po trzysetowym pojedynku z Hubertem Sosnowskim (AT Dzikiewicz Białystok) zwyciężyli w prestiżowym turnieju naszego województwa. W grze deblowej Aniela triumfowała z Elizą Tarasewicz (UKS Sokół Asy Białystok), a Bartek z Julianem Smorszczewskim (UKS Sokół Asy Białystok). 

Reklama

W tym samym czasie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował dla młodych adeptów tej dyscypliny sportu turniej tenisa – Tenis 10. W grupie zielonej wygrał Artur Modzelewski (UKS Return Łomża) ogrywając w finale Izabelę Waldzińską (UKS Return Łomża). W półfinale zawodów uplasowali się Elizaveta Bliznyuk(Tarnopol) i Kuba Zabielski (UKS Return Łomża). W grupie czerwonej triumfował Jan Charmas przed Aleksandrą Waldzińską, Gabrysią Rozen, Niną Zorczykowską, Alanem Galińskim, Julianem Białuchą i Kaliną Bajno (wszyscy UKS Return Łomża).

Tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości