Kolejny pracowity weekend za zawodnikami Fight Clubu Łomża, którzy brali udział w XVII Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie.
Dziewięcioosobowa drużyna z Łomży wróciła z trzema tytułami mistrza, dwoma tytułami wicemistrza i bagażem doświadczeń
źródło: nadesłane